ART / Lithographs / Litographs in colors 13491581
nr 1349 1581
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
2 pcs, Sven Lidberg (1929-2009), Sweden. "Bomans" och "La Coupole". Signed, numrerade 2/280 respektive 205/295, oramade lösa blad. Sheet: 41x28 respektive 33x17 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, "Bomans" och "La Coupole". Signerade, numrerade 2/280 respektive 205/295, oramade lösa blad. Bladets mått: 41x28 respektive 33x17 cm
Sven Lidberg, Swedish painter, born 1929 in Stockholm, dead 2009.
SEK 700
Monday September 28 2020
at 20:28:44
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
600 kr
Sven Lidberg
Read more about Sven Lidberg